tesa Powerstrips® Kabelová úchytka

Samolepicí tesa Powerstrips® Klipy na kabely pro nenápadné a uspořádané vedení kabeláže. Připevnitelné na hladké povrchy, odstranitelné a znovupoužitelné.

  • Snadné připevnění bez vrtání, šroubků nebo hřebíků
  • Snadná fixace kabelů do průměru 8 mm
  • Odstranitelné bez zanechání stop díky technologii tesa Powerstrips®

Objednací číslo:
Barvy:
Rozměry: 5 úchytek / 6 malých proužků
Informace: 5 úchytek, plast, 6 malých proužků


Hlavní vlastnosti

  • Snadné připevnění bez vrtání, šroubků nebo hřebíků
  • Snadná fixace kabelů do průměru 8 mm
  • Odstranitelné bez zanechání stop díky technologii tesa Powerstrips®
  • Snadné uspořádání změti kabelů
  • Znovupoužitelné pomocí náhradní sady tesa Powerstrips® malých proužků
  • Klipy zcela zakrývají tesa Powerstrips® pásky

Popis produktu

Kabely udržují elektrické vybavení při životě, nikdo ale nechce všude kolem sebe vidět jejich nevzhledné změti a klubka. Samolepicí tesa Powerstrips® Klipy na kabely jsou univerzální plastové organizéry, které udrží kabely v domácnosti nebo kanceláři uspořádané. Klipy na kabely je možné přilepit na většinu hladkých povrchů a snadno se také odstraňují bez zanechání stop. Jsou znovupoužitelné díky náhradní sadě tesa Powerstrips® malých pásků. Dejte sbohem zmatkům v kabelech jejich nenápadným a praktickým uspořádáním.

Související produkty

Přestaňte zakopávat v kanceláři o změť kabelů. Uspořádejte bezpečně a úhledně kabely od počítačů, tiskáren, mobilů a jiných elektrických zařízení. Samolepicí tesa Powerstrips® Klipy na kabely navždy ukončí zmatky v kabelech a to bez vrtání.

Postup montáže - krok za krokem

1. Důkladně očistěte a odmastěte povrch lepení pomocí čistidla s alkoholem nebo čisticího prostředku bez silikonů.
2. Na požadované místo přilepte tesa Powerstrips® malý proužek a pevně přitlačte po dobu 5 vteřin.
3. Otevřete Klip a přilepte jeho zadní stranu na pásek a opět pevně přitlačte po dobu 5 vteřin .
4. Zavřete klip.

Samolepicí klipy pro uspořádání napájecích kabelů

Určitě máte v domácnosti místo, kde pravidelně nabíjíte mobilní telefony, tablety nebo notebooky. Díky samolepicích klipům můžete uspořádat všechny USB a jiné kabely a budete je mít stále připravené k použití bez hledání nebo rozmotávání.

Schovejte nevzhledné PC kabely

Udržujte pořádek v kanceláři schováním a uspořádáním kabelů. Samolepicí tesa Powerstrips® Klipy na kabely můžete připevnit na spodní stranu desky kancelářského stolu a všechny kabely zůstanou skryté a neviditelné. Klipy jsou ideální na VGA a HDMI kabely k monitorům, síťové kabely a USB kabely od klávesnice a jiných periferií.

Domácí kino bez klubka kabelů

Komponenty domácího kina nebo multimediálního centra obsahují množství kabelů. Díky samolepicím klipům na kabely můžete schovat koaxiální, HDMI a jiné kabely mimo pohled. Ukryjete nenápadně i audio kabely od reproduktorů a můžete si v klidu užívat ohromující obraz a brilantní zvuk.

Organizér kabelů bez vrtání

Samolepicí tesa Powerstrips® Klipy na kabely jsou univerzální a vhodné na kabely šíře až 8 mm. Díky patentované tesa Powerstrips® technologii je snadno připevníte na většinu hladkých povrchů 1 . Není nutné vrtání, šroubování nebo přitloukání hřebíků do zdi. Prostě přilepte potřebný počet klipů a elegantně do nich ukryjte všechny kabely.

Odstranitelné připevnění kabelů

Klipy na kabely jsou odstranitelné a znovupoužitelné. Pro odstranění jednoduše vytáhněte tesa Powerstrips® pásek z pod klipu a je hotovo. Pro opětovnou montáž použijte náhradní pásek a umístěte klip na nové místo.

1 Nevhodné na polystyren, pěnové hmoty, plochy s nelepivou úpravou a porézní materiály.