tesa® Maskovací páska Standard

Zakrývací papírová páska tesa® Masking Standard je víceúčelová páska, která by měla být součástí vybavení při malování nebo renovaci domu či bytu.

  • Dobrá přilnavost na většině povrchů
  • Odstranitelná do 2 dnů bez zanechání stop lepidla
  • Neobsahuje rozpouštědla

Objednací číslo:
Barvy:
Rozměry:
Informace: 1 role
Koupit


Hlavní vlastnosti

  • Dobrá přilnavost na většině povrchů
  • Odstranitelná do 2 dnů bez zanechání stop lepidla
  • Neobsahuje rozpouštědla

Popis produktu

Papírová maskovací páska tesa® Standard je multifunkční zakrývací páska, která by neměla chybět při malování či renovacích domova. Je vyrobena z papíru pro snadnou likvidaci a je k dispozici ve třech šířkách. Každá z nich se hodí pro jinou situaci. I přes svou dobrou přilnavost lepidla ji lze po použití snadno odstranit bez zanechání stop lepidla. Doba nalepení je v takovém případě 4 dny a bezzbytkové odstranění garantujeme.

Související produkty

Maskovací páska tesa® Standard je víceúčelová maskovací papírová páska s kvalitou značky tesa®. Nabízíme jí v různých šířích, vhodných pro široké možnosti zakrývání pro téměř každou situaci.

Správná maskovací páska pro čisté malování
Možná, že vaše okenní rámy potřebují nalakovat a vaše interiérové dveře volají po čerstvém a svěžím nátěru. Nebo jste se konečně rozhodli dát nový kabát obývací stěně, která je s vámi už mnoho let. Takové malířské práce nejsou samy o sobě nijak náročné, ale pečlivé lakování hran tak, aby barva nepřesahovala a tvořila rovný okraj už vyžaduje pozornost. S maskovací páskou tesa® vám však nerovné okraje nehrozí.

Dobrá lepivost a snadné odstranění
Maskovací páska tesa® Standard je páska, která je využívána malíři pro celou řadu interiérových aplikcí. Nabízí dobrou přilnavost na většinu maskovaných povrchů, které mají zůstat bez nátěru. Po zaschnutí barvy ji snadno odstraníte a vznikne vám rovná a přesná hrana nátěru. Garantujeme, že při odstranění do 4 dnů v interiéru nezanechá páska žádné stopy lepidla. Zůstané pouze čistě a dobře odvedená práce.

Snadná manipulace, nezatíží rozpočet
Páska na maskování při malování tesa® Standard je výhodná koupě, především při velkém malování nebo celkové renovaci domova. Papírovou pásku snadno přetrhnete rukou a je tak okamžitě připravena k nalepení.
lepidlo pásky neobsahuje rozpouštědla, nemá nepříjemný zápach ani negativní vliv na životní prostředí.