tesa® Insect Stop Síť proti hmyzu do střešního okna COMFORT, odrážející sluneční paprsky

Síť do střešního okna s ochrannou protisluneční vrstvou tesa® Insect Stop SUN PROTECT zabrání pronikání hmyzu a omezí působení slunečních paprsků a UV záření.

  • Pružný gumový lem sítě umožňuje snadné otevírání a zavírání střešního okna
  • Síťovina s hliníkovou vrstvou odráží sluneční paprsky
  • Síť se zavěšuje na čtyři rohové plastové trny, které snadno a pevně nalepíte díky oboustranným proužkům tesa Powerstrips®

Objednací číslo:
Barvy:
Rozměry: 1,2 m : 1,4 m
Informace: kompletní sada, gumový lem
Koupit


Hlavní vlastnosti

  • Pružný gumový lem sítě umožňuje snadné otevírání a zavírání střešního okna
  • Síťovina s hliníkovou vrstvou odráží sluneční paprsky
  • Síť se zavěšuje na čtyři rohové plastové trny, které snadno a pevně nalepíte díky oboustranným proužkům tesa Powerstrips®
  • Trny lze díky technologii tesa Powerstrips® odstranit bez zanechání stop
  • Odrazová vrstva omezuje vyblednutí nábytku, obrazů, koberců apod.
  • Snadno vyperete v ruce
  • Síťku lze několikrát opakovaně použít

Popis produktu

Síť proti hmyzu na střešní okna tesa® Insect Stop SUN PROTECT tvoří chytrou bariéru proti vlétnutí komárů či dalšího hmyzu skrz střešní okna s funkcí navíc. Odrazová hliníková vrstva zabraňuje nepříjemnému oslnění, teplu či paprskům proniknout do místnosti. Síťovina s gumovým pružným lemem se jednoduše zavěsí na 4 rohové háčky. Tyto háčky snadno nalepíte pomocí proužků tesa® Powerstrips. Pro instalaci tak nepotřebujete žádné nástroje ani vrtání. Díky patentované technologii Powestrips lze háčky kdykoliv snadno odstranit bez zanechání stop lepidla. Síťku lze opakovaně používat a k jejímu čištění postačí navlhčený hadřík.

Související produkty

Síť proti hmyzu na strešní okna se sluneční ochranou tesa® Insect Stop SUN PROTECT poskytuje nejen ochranu před nechtěným hmyzem. Umožňuje také velmi snadnou instalaci a omezuje nepříjemné sluneční záření, napomáhá ke snižování teploty v pokoji, zabraňuje oslnění a odráží UV záření.
<br><br>
<h3>Efektivní a pružná ochrana před hmyzem


Běžné sítě do oken nelze použít na střešní okna. Avšak síť proti hmyzu esa® Insect Stop SUN PROTECT na střešní okna s protisluneční ochranou je přímo pro ně určená. Umožňuje větrání otevřeným oknem během léta a zabraňuje vniknutí hmyzu a komárů.
<br><br>
<h3>Sítě s ochranou proti slunci


Jednou z unikátních vlastností sítě proti hmyzu na střešní okna představuje hliníková vrstva na síťovině, která kromě ochraně před slunečními paprsky také snižuje teplotu v pokoji. Stejně tak chrání nábytek či čalounění před UV zářením a jejich "vyšisováním". Navíc stíní před odrazy obrazovky televizorů a počítačů.
<br><br>
<h3>Lehce nasazovací efektivní ochrana


Síť proti hmyzu na střešní okna s protisluneční ochranou se nasazuje na zeď okolo okna. Nejdříve důkladně očistěte povrch pomocí čističe na bázi alkoholu, pak na každý roh okna nalepte trn pomocí oboustranně lepicího proužku tesa® Powerstrips a pevně jej přitlačte. Trny slouží pro pohodlné nasazení sítě na střešní okno.
<br><br>
<h3>Odstranitelná, opakovaně použitelná a snadno omyvatelná


Síť proti hmyzu na střešní okna je vybavena gumovým okrajem, který umožňuje bezproblémové nasazení a sejmutí. Díky tomu lze okno bezproblémově používat, tedy otevírat či zavírat. V případě ušpinění je možné síťku snadno vyprat v ruce či očistit pomocí vlhkého hadříku.
<br><br>
<h3>Odstranění trnů beze zbytků


Patentovaná technologie tesa® Powerstrips použitá pro zavěšování sítě proti hmyzu na střešní okna s protisluneční ochranou umožňuje odstranění trnů z povrchu bez zanechání zbytků lepidla. Trny jsou opakovaně použitelné a dovolují zavěšení jiné okno.