tesa® Insect Stop Síť proti hmyzu COMFORT na posuvná okna

Síť s pružným lemem tesa® Insect Stop Comfort na posuvná okna je účinnou ochranou proti komárům, snadno odstranitelná a bez nutnosti vrtání do rámu.

  • Bezproblémové otevírání a zavírání oken
  • Produkt se upevňuje uvnitř
  • Lze prát až na 30 °C

Objednací číslo:
Barvy:
Rozměry: 1,2 m : 1,4 m
Informace: 1 ks, gumový lem
Koupit


Hlavní vlastnosti

  • Bezproblémové otevírání a zavírání oken
  • Produkt se upevňuje uvnitř
  • Lze prát až na 30 °C
  • Síť lze opakovaně používat

Popis produktu

Síť proti hmyzu na posuvná okna tesa® Insect Stop COMFORT s gumovým lemem umožňuje umístit zábranu proti vlétnutí komárů či dalšího hmyzu do oken, která neumožňují umístit síťku do rámu okna. Síťku lze snadno zavěsit na 4 rohové háčky. Tyto háčky nalepíte pomocí oboustranně lepicích proužků tesa® Powerstrips. Pro instalaci tak nepotřebujete žádné nástroje ani vrtání. Díky patentované technologii Powestrips lze háčky kdykoliv snadno odstranit bez zanechání stop lepidla. Samotnou síťku můžete prát na 30°C.

Související produkty

Sítě proti hmyzu do posuvných a výklopných oken tesa® Insect Stop COMFORT vytvoří přirozenou zábranu i na oknech, která nedovolují montáž běžného rámu se sítí na vnější stranu rámu. Pružná a efektivní síť umožňujě otevření okna během letní noci bez obav z příletu nepříjemných komárů a dalšího hmyzu do pokoje.
<br><br>
<h3>Efektivní a pružná síť proti hmyzu do posuvných oken


Síť pro posuvná a výklopná okna tesa® Insect Stop Comfort je rychlá, odstranitelná a omyvatelná alternativa pro výklopná okna, která se otvírají částečně ven i dovnitř. Dopřejte si otevřená okna v panelovém domě i za letních nocí a komáři a nepříjemný hmyz zůstane venku za oknem.
<br><br>
<h3>Síť proti hmyzu bez vrtání pro účinnou ochranu


Pružná síť proti hmyzu tesa® Insect Stop Comfort se zavěšuje na plastové trny, které nalepíte pomocí samolepicích proužků tesa® Powerstrips na stěnu de všem čtyřem rohům okna. Trny i proužky najdete v balení. Pružný gomuvý lem sítě snadno přetáhnete přes trny, čímž se síť natáhne. Uzavře se tak průchod hmyzu přičemž můžete snadno větrat.
<br><br>
<h3>Snadno vypratelná síť na okna


Hrana sítě tesa® Insect Stop Comfort pro výklopná a posuvná okna je s pružnou gumovou obrubou pro rychlé nasazení na okna. Umožňuje tak snadný a rychlý přístup k oknu pro otevírání a zavírání. Okna je tak stále chráněno před komáry a dalším hmyzem. Při ušpinění je možné celou síťku vyprat snadno v pračce na 30°C.
<br><br>
<h3>Snadné odstranění bez zbytků lepidla


Na posuvná a výklopná okna se síť proti hmyzu tesa® Insect Stop Comfort instaluje velmi snadno. Proužky s patentovanou samolepicí technologií tesa® Powerstrips bezpečně udrží plastové trny. Bez nářadí či vrtání děr. Na tyto trny se pak síťka jednoduše nasadí. Stejně snadno je možné sejmout z okna nejen síťku, ale také plastové trny. Technologie tesa® Powerstrips totiž umožňuje odstranění proužků bez zanechání zbytků lepidla.