Sítě proti hmyzu do oken a dveří

Hmyzu vstup zakázán! Sítě proti hmyzu bez vrtání.

Nalepovací sítě proti hmyzu, mouchám a komárům tesa® Insect Stop. Snadná instalace sítí do oken a dveří bez vrtání. Cenově dostupné řešení pro každého.
Žádné mouchy v kuchyni, žádní komáři v ložnici… jen spousta čerstvého vzduchu! Existuje mnoho různých způsobů ochrany před obtěžujícím hmyzem. Některé z nich však mohou znamenat riziko pro lidi i životní prostředí. Nalepovací sítě proti hmyzu nabízí přirozenou a bezpečnou ochranu a nepředstavují žádnou zátěž pro životní prostředí.
packshot_int_insectstop_120330.png
Máte dotaz či připomínku? Napište nám

Nalepovací sítě proti hmyzu do oken

Sítě do oken

Dejte průchod čerstvému vzduchu otevřeným oknem a to i v noci, když svítíte. Nabízíme tři různá řešení ochrany proti hmyzu, vhodné pro většinu oken.
Více o sítích proti hmyzu do oken

tesa® Insect Stop sítě do dveří

Sítě do dveří

Jednoduchá montáž, opakovaně použitelné a snadno odstranitelné. Vhodné pro dveře doma, na terase či karavanu. Chytré řešení proti hmyzu do dveří.
Více o sítích proti hmyzu do dveří

tesa® Sítě na mříže sklepních oken

tesa® Insect Stop - Lightwell covers

Sítě na mříže sklepních oken

Pomocí naší odolné síťoviny s praktickými úchyty zabezpečíte snadno mříž sklepního okna a anglického dvorku před drobnými živočichy a napadaným listím.
Více o ochraně sklepních oken

Moskytiéra nad postel proti hmyzu

tesa_55836_dr_1_fullsize.jpg

Ochrana proti hmyzu během spánku

Elegantní moskytiéra poskytuje ochranu proti hmyzu během spánku. Lze použít i na větší lůžka a vhodná také na cesty.
Více o moskytiéře

Návody na montáž

Find out more about the settings for the tesa® Insect Stop solutions.

Návody na sestavení a montáž sítí

Zde najdete návody k sestavení tesa® Insect Stop sítí proti hmyzu.
Více o návodech

Produkty

Homepage

Spolehlivá ochrana před hmyzem - tesa® Insect Stop

Nepouštějte nepříjemný hmyz do bytu

Teplé jarní a letní měsíce lákají k procházkám na čerstvém vzduchu, práci na zahradě či příjemnému večernímu grilování. Po většinu času necháváme doma otevřená okna a dveře, aby vzduch mohl plně proudit. Bohužel se vzduchem téměř pravidelně proudí i nechtěné hmyzí návštěvy - mouchy, komáři, vosy a další...Existuje však efektivní, snadný a nechemický způsob ochrany - jsou jím nalepovací sítě proti hmyzu tesa® Insect Stop!

Snadná instalace a dostupnost pro každého

Nabízíme vám sítě proti komárům, mouchám a škodlivému hmyzu, které snadno připevníte na okna nebo dveře bez vrtání. Výhodou nalepovacích sítí proti hmyzu je snadná instalace a také nižší cena, ve srovnání se systémy vyžadujícími pevnou a trvalou montáž.

Po instalaci sítí tesa® můžete bez obav větrat a užívat si čerstvého vzduchu během celého dne. Hmyz zůstane bezpečně venku a nebude nikoho obtěžovat během dne i noci. Sítě nabízíme v různých variantách, od základních sítí na suchý zip až po odolné hliníkové rámy pro okna i dveře či moskytiéry pro nerušený spánek na cestách.